• przez

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła w dniu 26.04.2024 podpisała z Województwem Świętokrzyskim umowę o dofinansowanie projektu pn.: „IN PLUS – podnoszenie jakości kształcenia podstawowego w Szkole Podstawowej w Bilczy”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 – Priorytet 8. Edukacja na wszystkich etapach życia, Działanie 08.02 Podnoszenie jakości kształcenia podstawowego.

W ramach projektu wsparciem zostanie objętych 545 uczniów oraz 39 nauczycieli. Celem projektu jest podniesienie jakości kształcenia podstawowego w szkole poprzez:

– prowadzenie zajęć dodatkowych w zakresie umiejętności podstawowych i przekrojowych, języków obcych, edukacji ekologicznej oraz działań antydyskryminacycjnych

– zakup wyposażenia, materiałów i pomocy dydaktycznych
– doradztwo edukacyjno-zawodowe i preorientację zawodową
– podnoszenie kompetencji i kwalifikacji nauczycieli

Termin realizacji projektu od 01.09.2024 r. do 30.06.2026 r.

Dofinansowanie z UE 1.106.200,24 zł

#FunduszeUE
#FunduszeEuropejskie

Dziękujemy za udział dzieci, rodziców i opiekunów oraz nauczycieli w badaniu ankietowym w X 2023, które pozwoliło nam opracować diagnozę potrzeb, w oparciu o którą zaplanowane zostało wsparcie w ramach projektu.

Nowy rok szkolny rozpoczynamy zatem z jeszcze większą motywacją do działania i mobilizacją do zdobywania wiedzy!

Ewa Kosowska

Średnia ocena 2.1 / 5. Liczba ocen: 33