Międzyszkolne Zawody Pływackie

19 listopada o godzinie 9:00 na basenie „Koral” w Morawicy, odbyły się między szkolne zawody pływackie. Brali w nich udział uczniowie z Gimnazjów w Bilczy, Brzezinach, Morawicy i Obicach. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Skrzypek, Patryk Gałęzowski, Maja Zielińska, Pola Pabis, Filip Banasik, Aleksandra Bieniek, Jakub Zaczek, Jakub Ściga, Jan Chruścicki, Natalia Rokicka, Katarzyna Laskowska, Jakub Łapa, Jakub Górecki i Bartłomiej Bąk.

Zawodnicy rywalizowali w różnych konkurencjach:

• styl grzbietowy 25m,
  • styl dowolny 25m i 50m,
  • styl klasyczny 50m
  • sztafeta 4x25m.

Uczniowie naszego Gimnazjum wystartowali przepełnieni duchem walki i chęcią zwycięstwa. Po emocjonującej rywalizacji mogli pochwalić się wieloma zdobytymi medalami.

W stylu dowolnym na 25m dziewcząt I miejsce zajęła Maja Zielińska , a III Aleksandra Bieniek.
W stylu dowolnym na 25m chłopców II miejsce zajął Jakub Górecki, a III Jakub Zaczek.
W stylu grzbietowym na 25m dziewcząt II miejsce zajęła Natalia Rokicka, a III Katarzyna Laskowska.
W stylu grzbietowym na 25m chłopców I miejsce zajął Jakub Zaczek, II Patryk Gałęzowski, a III Bartek Skrzypek.
W stylu klasycznym na 50m dziewcząt I miejsce zajęła Maja Zielińska, II Natalia Rokicka.
W stylu klasycznym na 50m chłopców I miejsce zajął Jan Chruścicki, II Patryk Gałęzowski.
W stylu dowolnym na 50m dziewcząt II miejsce zajęła Pola Pabis, III Katarzyna Laskowska.
W stylu dowolnym na 50m chłopców I miejsce zajął Jan Chruścicki, III Jakub Górecki.

Nasi zawodnicy do szkoły wrócili z pięcioma złotymi, sześcioma srebrnymi i sześcioma brązowymi medalami oraz pucharem sztafety.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !