Piknik Energii-ZDROWO JEDZ, AKTYWNIE ŻYJ!

• przez

18 czerwca, w naszej szkole odbył się wyjątkowy piknik tematyczny pod hasłem “Piknik Energii: Jedz zdrowo!”. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak zdrowo komponować posiłki oraz które produkty są najbardziej wartościowe dla zdrowia.

Podczas pikniku zadaniem uczniów było  przygotowanie  talerza zdrowych przekąsek. Kreatywność i wiedza uczestników były imponujące, a każda grupa  z zaangażowaniem podeszła do zadania, tworząc piękne i smaczne kompozycje.

Po dokładnej ocenie jury, w skład którego weszli nauczyciele, wyłoniono zwycięskie grupy. Nagrodą dla najlepszych okazały się soczyste arbuzy, które wręczyła osobiście pani dyrektor. Pani dyrektor pogratulowała uczniom wiedzy i pomysłowości, podkreślając znaczenie zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.

Całe wydarzenie przebiegało w radosnej atmosferze, a dodatkową atrakcją były tańce i muzyka, które towarzyszyły uczniom przez cały czas trwania pikniku. Był to czas pełen nauki, zabawy i wspólnego świętowania zdrowego stylu życia.

Edyta Wierzbicka, Kamila Długosz-Szałapska

Średnia ocena 3.3 / 5. Liczba ocen: 13