Powitanie Wiosny w Morawicy

Uczniowie klasy IIa I klasy IIIa zostali zaproszeni na pożegnanie zimy i powitanie wiosny nad zalewem w Morawicy. Pani Magdalena Ramiączek przebrana za zimę i pani Renata Kot przebrana za wiosnę „kłóciły się”, która z nich musi już odejść. Oczywiście wygrała wiosna. Uczniowie wszystkich zaproszonych szkół udali się nad morawicki zalew, gdzie mogli utopić przygotowaną Marzannę. Miały również okazję zobaczyć kąpiel członków Świętokrzyskiego Klubu Morsów. Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci zostały zaproszone przez burmistrza Miasta i Gminy Morawica Pana Mariana Burasa na słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.