Tak spędziliśmy Dzień Dziecka

1 czerwca uczniowie naszej szkoły świętowali „Dzień Dziecka”. Tego dnia uczniowie mogli zapomnieć o obowiązkach oraz nauce i skupić się na przyjemnościach i dobrej zabawie. Pod okiem wychowawców każda klasa przygotowała plan tego szczególnego dnia, gdzie wszyscy dobrze się bawili, prowadząc przy tym beztroskie rozmowy z rówieśnikami, śmiejąc się i żartując. Było między innymi kino, spacery, ognisko, słodkie niespodzianki, pizza, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wiele, wiele innych niespodzianek , które sprawiły dużo radości i przyjemności, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci.