Warsztaty kl. I a

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia dla wielu trwają już od początku grudnia, pieczenie pierniczków, robienie ozdób na choinkę, szukanie prezentów. Jednak w Świętach Bożego Narodzenia najważniejsza jest radość, ciepło i magiczna atmosfera. Najlepsze, co możemy zrobić dla siebie i innych, to spędzić ten czas w rodzinnej atmosferze. I tak właśnie było w klasie I a. Uczniowie tej klasy zaprosili swoich rodziców na wspólne robienie ozdób bożonarodzeniowych. W trakcie zajęć wszystkie dzieci razem z rodzicami śpiewały kolędy i pastorałki. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie.