Wiosenne sukcesy taneczne naszych uczennic

• przez
4.5
(20)

W marcu i kwietniu roztańczone dziewczęta z klasy 5b: Maja Moskal, Fela Jagielska, Gabrysia Krawczyk, Sandra Pecyna i Karolina Rączka oraz z klas 4, 6 i 7: Laura Kondas, Julia Kowalska, Iga Kasznia, Iga Nogacka, Alicja Szemraj i Oliwia Lipiec, Roksana Przemyska, Dominika Wójcik, Maja Miodek odniosły sukcesy w kilku prestiżowych turniejach, tym samym udowadniając, że pasja może nie tylko dawać wiele radości, ale i motywować do dalszej wytężonej pracy.

Oto sukcesy dziewcząt:

• 03.2024 Turniej MISTRALOVE GRAND PRIX w Kędzierzynie – Koźlu, w którym ZESPÓŁ FLOW (Laura, Julia, Maja, Gabrysia, Karolina i Sandra) zajął  1 miejsce w kategorii dzieci, formacje open hip-hop, natomiast Zespół FUN (Felicja J., Iga K., Iga N., Oliwia L. i Roksana P.) zajął 2 miejsce w kategorii juniorzy, formacje początkujące hip-hop,
  • 03.2024 Turniej STEP UP DANCE CUP w Makowie Podhalańskim ZESPÓŁ FLOW zajął 2 miejsce na 8 zespołów – formacje, dzieci, a zespół FUN 7 miejsce na 17 zespołów – formacje początkujące, juniorzy.
  • 03.2024 Turniej DANCE GAME Błonie, w którym: Zespół FLOW zdobył 4 miejsce w kategorii ZESPOŁY HIP-HOP OPEN DZIECI, natomiast Zespół Fun – 2 miejsce w kategorii ZESPOŁY HIP-HOP EASY JUNIORZY.

Na tym turnieju także Sandra Pecyna zajęła 4 miejsce na 70 osób w kategorii SOLO HIP-HOP EASY DZIECI II (na 70 zawodników).

• 04.2024 Turniej MISTRZOSTWA POLSKI IDO PFT – czyli najtrudniejsze i najbardziej prestiżowe w Polsce zawody. ZESPÓŁ FLOW zajął 5 miejsce na 10 najlepszych w Polsce zespołów w kategorii HIP-HOP FORMATIONS CHILDREN!
  • Ogólnopolski Turniej Tańca, kategoria hip-hop: Zespół FUN (Felicja J., Iga K., Iga N. i Oliwia L.) zajął 3 miejsce w kategorii juniorzy, natomiast ZESPÓŁ FLOW (Laura, Julia, Maja, Gabrysia, Karolina i Sandra) – 5 miejsce w kategorii dzieci.

Gratulujemy i życzymy dziewczętom kolejnych sukcesów!