Życzenia wakacyjne

• przez
3.9

Drodzy uczniowie,

Życzymy Wam niesamowitych wakacji, pełnych przygód i beztroski! Niech te wakacje będą czasem radosnego odpoczynku i rozrywki. Niech słońce zawsze świeci na Waszej drodze i niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech na twarzach. Bawcie się świetnie, poznawajcie nowe miejsca, rozwijajcie swoje zainteresowania i spędzajcie czas z najbliższymi. Pamiętajcie, że wakacje to także okazja do odpoczynku od nauki, ale nie zapominajcie, że każdy dzień to szansa na naukę czegoś nowego. Odkrywajcie świat, czytajcie ciekawe książki, uczestniczcie w interesujących wydarzeniach i eksperymentujcie. Życzymy Wam, abyście wrócili do szkoły pełni energii i gotowi na nowe wyzwania. Niech te wakacje będą niezapomniane i pełne niepowtarzalnych chwil.

Wesołych wakacji!

Życzą Dyrekcja wraz  nauczycielami.

Średnia ocena 3.9 / 5. Liczba ocen: 7