Przedstawienie CALINECZKA

27 kwietnia, w sali teatralnej naszej szkoły, uczniowie klasy IIa po raz kolejny zaprezentowali swoje talenty aktorskie, tym razem w przedstawieniu „Calineczka”, wyreżyserowanej przez panią Magdalenę Ramiączek. Widzowie byli zachwyceni! Wspaniała dekoracja, barwne stroje, trafione stylizacje, ale przede wszystkim gra aktorska dzieci, na przemian wzruszały i bawiły, a ogromny wkład pracy zarówno reżysera, jak i aktorów, widać było w każdej minucie przedstawienia. Nikt nie potrafił ukryć łez wzruszenia. Serdecznie dziękujemy!

Gorące podziękowania za pomoc w przygotowaniu przedstawienia składamy pani Dorocie Parzniewskiej i Agnieszce Wirze.