Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2020/2021. Wraz z ukończeniem roku szkolnego klas 1-7 nastąpiło uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy tego roku opuszczają mury naszej szkoły. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu i wystąpieniu klas ósmych Pani Dyrektor przywitała zgromadzonych gości, nauczycieli oraz uczniów, po czym oddala glos panu burmistrzowi. Pan Marian Buras po krótkiej przemowie złożył podziękowania na ręce Pani Dyrektor za miniony rok szkolny oraz wręczył stypendia naukowe, które w tym roku trafiły do Tomasza Tokarzewskiego – laureata w konkursie z języka angielskiego oraz Urszuli Skowrońskiej, która ten rok szkolny ukończyła ze średnią 6.0.

W kolejnym puncie uroczystości przedstawiono wyniki klasyfikacji. Wszyscy uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu wraz ze świadectwem otrzymali gratulację oraz nagrody. Po przedstawieniu klasyfikacji Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom oraz nauczycielom, pogodnych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Uroczystość zakończono akcentem artystycznym, gdzie młodzi artyści, przygotowani przez panią Marcelinę Rajch-Glonek, samodzielnie odegrali i odśpiewali „Balladę na pożegnanie” oraz „Ostatni dzwonek”.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy słonecznych, pełnych wrażeń i przygód, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Naszym absolwentom spełniania celów i planów w nowej wybranej przez siebie szkole, a młodym artystom sukcesów w realizacji swoich marzeń.