Dzień Nauczyciela ‘2016

Święto wszystkich pracowników oświaty. 13 października 2016 r. w szkolnej hali sportowej zgromadzili się goście, uczniowie z rodzicami i nauczyciele. Był to również bardzo ważny i wzruszający dzień dla Pani Wiesławy Cudzik, która tego dnia przyszła pożegnać współpracowników i podziękować za 26 lat wspólnie spędzonych w codziennej pracy. Panią Wiesię Cudzik, pożegnała pani dyrektor szkoły, Urszula Wróblewska, dziękując za uśmiech, skromność i niezwykłą życzliwość dla wszystkich, których pani Wiesia spotykała na swej drodze, wykonując bardzo sumiennie i dokładnie powierzone obowiązki. Ogromne brawa były wyrazami wdzięczności za pracę, od tych, którzy doświadczali od niej dobroci – uczniów.

W imieniu wójta gminy Morawica, życzenia wszystkim pracownikom oświaty przekazała pani sekretarz gminy, Anna Kowalska. Następnie, jak tradycja nakazuje pani dyrektor szkoły, wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracji. Były życzenia i słowa podziękowań od przedstawicieli Rady Rodziców, przedstawicieli samorządu uczniowskiego oraz wiersze od uczniów, przygotowanych do uroczystości przez panie wychowawczynie ze świetlicy szkolnej.

Wszystkim pracownikom oświaty, z okazji ich święta życzymy zdrowia, dużo uśmiechu, wyrozumiałości dla uczniowskich wybryków i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy.