Dzień Niepodległości

11 listopada 2021 roku obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To już ponad 100 lat, jak jesteśmy wolnym krajem. Dla całej naszej społeczności szkolnej patriotyzm jest szczególną wartością. Dlatego każdego roku z wielkim zaangażowaniem kultywujemy tak ważne dla nas Polaków święto.

Tego roku uczniowie uczcili pamięć żołnierzy walczących o wolność wszystkich Polaków pięknym i wzruszającym występem podczas akademii szkolnej. Recytowali wiersze, śpiewali pieśni patriotyczne oraz opowiadali o wydarzeniach z „tamtych” czasów. Po apelu o godzinie 11.11 wszyscy uczniowie w swoich klasach przy otwartych drzwiach odśpiewali Hymn Polski, a swoją powagą i strojem w tego dnia pokazali, jak ważne są dla nich losy Polski i pamięć o tak ważnych wydarzeniach jak to 11 listopada.

Średnia ocena 2.3 / 5. Liczba ocen: 3