Rodzic jako ekspert

23 czerwca klasę III b odwiedził – tata Weroniki- dr hab. inż. pan Grzegorz Świt. To już kolejne spotkanie w ramach lekcji –„Rodzic jako ekspert”. Nasz gość zajmuje się diagnostyką konstrukcji inżynierskich, budową mostów, badaniami wytrzymałościowymi itp. Pracuje na Politechnice Świętokrzyskiej. Pan Grzegorz opowiadał dzieciom o swoich zainteresowaniach i podróżach, które odbył jeżdżąc na różnego rodzaju konferencje. Zaprezentował dzieciom wiele ciekawych zdjęć min. z Chin, Wietnamu, Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkania uczniowie rozwiązywali zagadki matematyczne. Na koniec lekcji nasz gość przypomniał dzieciom o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Dzieci otrzymały książeczki oraz znaczki odblaskowe.
Bardzo dziękujemy za spotkanie.