Spotkanie z policjantem

Bezpieczeństwo to nieodzowny element życia codziennego, na który kładziemy szczególny nacisk. Na zaproszenie pani dyrektor, Urszuli Wróblewskiej, przybyła do szkoły pani sierżant sztabowy, Joanna Żelezik.

Bezpieczeństwo to nieodzowny element życia codziennego, na który kładziemy szczególny nacisk. Na zaproszenie pani dyrektor, Urszuli Wróblewskiej , przybyła do szkoły pani sierżant sztabowy, Joanna Żelezik. Ciekawie, popierając swoje słowa przykładami, i przy aktywnym udziale dzieci uczyła, jak należy zachowywać się na ulicy i przy przejściu dla pieszych. Najmłodsi uczestnicy spotkania wykazali się dużą wiedzą na ten temat. Były małe potknięcia, ale jak głosi przysłowie na błędach się uczymy. Dzieci chętnie rwały się do odpowiedzi i udziału w krótkich scenkach. Na pewno jest to efekt wieloletniej współpracy naszej placówki z policją.