We wtorek, 24 stycznia 2017 o godz. 11, rozpoczął się dla najmłodszych uczniów szkoły bal karnawałowy. Takiej mnogości kolorowych strojów i tak wielu postaci z najpopularniejszych filmów i bajek można oczekiwać tylko w tym czasie. Sztuką było rozpoznanie, kto się ukrywa pod daną postacią. Dzieci bawiły się wyśmienicie pod opieką wychowawców, a całą zabawę prowadził świetny wodzirej. O godzinie 13.00 swój bal rozpoczęli starsi, uczniowie klas IV – VI. I choć tu strój był dowolny, również nie brakowało wielu ciekawych postaci.