Karnawał

23 stycznia 2020 roku (czwartek) odbył się w naszej szkolnej hali sportowej bal karnawałowy. Wzięły w nim udział dzieci z klas I, II, III i IV wraz z wychowawcami. Tyle postaci z bajek w jednym miejscu gromadzi się zazwyczaj tylko w tym czasie. Były królewny, kotki, postaci ze Star Wars, policjanci, ochroniarze, Spidermen, karatecy, sportowcy. O tym, jakie stroje są w przygotowaniu można było usłyszeć już kilka dni wcześniej, kiedy najmłodsi dzielili się wrażeniami z kolegami. Początek imprezy poprowadziły panie Magdalena Ramiączek i Marcelina Rajch-Glonek. Dzieci bardzo aktywnie „wspierały” wykonawców największych przebojów, które podbiły toplisty w minionych latach. Kolejną część zabawy poprowadził profesjonalny didżej, mający w swoim repertuarze kilka zabaw, łączących taniec z gestami. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.