Podsumowanie projektów gimnazjalnych

Podsumowanie projektów gimnazjalnych odbyło się 9 czerwca 2014r. i zostało publicznie zaprezentowane uczniom klas I i II, nauczycielom oraz dyrekcji szkoły. W tym roku szkolnym realizowaliśmy 9 projektów:

1. ,,Świadomy swoich praw – symulacja rozprawy sądowej” – opiekunowie: p. Jadwiga Chorzępa, Magdalena Kwiatkowska.
  2. ,,Jak zwiększyć popularność piłki ręcznej w środowisku lokalnym” – opiekun: p. Agata Kabała
  3. ,,Jak dobrze zorganizować obchody Dnia Unii Europejskiej?” – opiekun: p. Aleksandra Machulska
  4. ,,Stan środowiska w mojej okolicy” – opiekun: p. Kamila Mazur
  5. ,,Jak promować szkołę w środowisku lokalnym? “- opiekun: p. Leszek Pałka
  6. ,,Czy znasz swoją okolicę? Bilcza w obiektywie.” – opiekun: p. Maciej Ściga
  7. ,,10 lat Polski w Unii Europejskiej” – opiekun: p.Monika Wiech – Piazdecka
  8. ,,Chemia na talerzu” – opiekun: p. Edyta Wierzbicka
  9. ,,Dobrze widzi się tylko sercem…” – opiekun: p. Irena Zawadzka.

Na zakończenie pani dyrektor Urszula Wróblewska podziękowała uczniom klas drugich oraz opiekunom ich projektów za bardzo interesujące i różnorodne prezentacje. Koordynatorem projektów była p. Irena Zawadzka.