Spotkanie Jasełkowe

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu, zwanych Jasełkami. Tegoroczne Jasełka odbyły się w naszej szkole w piątek, 20 grudnia, a przygotowali je uczniowie klas V, pod opieką pani katechetki Ewy Jaros i Renaty Kot.

Niepowtarzalna oprawa muzyczna wykonana przez chór, nauczycieli i mamy uczniów (byłych i obecnych) z naszej szkoły dodała całemu przedsięwzięciu wartości niewymiernej. Odkrywaniem talentów i doborem repertuaru zajęła się pani Marcelina Rajch-Glonek i Anna Ślusarz. Skrzypaczka, dwóch klarnecistów, solowe wykonanie kolęd i chóralne w wykonaniu bardzo licznej grupy zuchów, nadały temu wydarzeniu atmosfery niemalże świątecznej. Życzenia świąteczno-noworoczne złożyła wszystkim pani dyrektor, Urszula Wróblewska.