WIOSNA!

21 marca, to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Ta, która miała dotrzeć dziś do nas trochę zawiodła, ale uczniowie naszej szkoły wprost przeciwnie i postarali się o to, by każdy odczuł jej obecność. Tej feerii barw, i przekornie do aury dobranych strojów, nie sposób było przeoczyć. Najmłodsi mieli okazję i przyjemność obejrzeć swoich kolegów w wystawionym przedstawieniu „Królowa śniegu”, przygotowanym przez klasę III a pod opieką pani Magdaleny Ramiączek. Następnie wszyscy przemaszerowali przez szkołę w kolorowym korowodzie. Starsze klasy bawiły się podczas różnych konkurencji. Najśmielsze oczekiwania przeszedł efekt ogłoszonego konkursu na przebranie za panią Wiosnę. Pikanterii zdarzeniu dodaje fakt, iż zadanie zlecone zespołom klasowym sprowokowało przedstawicieli płci męskiej do podjęcia wyzwania. Panów Wiosen nie sposób było odróżnić od oryginałów! Perfekcyjnych makijaży i profesjonalnie dobranych kreacji nie powstydziliby się najlepsi kreatorzy mody! Zabawa została podzielona na dwie części: dla klas I – III i IV – VI, klasy VII i gimnazjaliści bawili się w swoim gronie.