Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Koniec roku, to czas podsumowań 10-miesięcznej, wytężonej pracy. Dla jednych korzystny, dla innych trochę mniej. Tradycyjnie już uczniowie gimnazjum swoje świadectwa mogli odebrać wcześniej, ale wszyscy mogli w tym samym czasie uczestniczyć we mszy świętej w miejscowym kościele parafialnym.

Kończący szkołę uczniowie klas III, uświetnili swoje pożegnanie perfekcyjnie przygotowanym polonezem. Pani dyrektor, Urszula Wróblewska przedstawiła wyniki z egzaminu gimnazjalnego. Były powyżej średnich na poszczególnych szczeblach. Gratulujemy!

Miłym akcentem było również symboliczne pożegnanie uczniów klas III upominkami przygotowanymi przez młodszych kolegów.

Całą uroczystość uświetnił swoją obecnością wiceburmistrz Miasta i Gminy Morawica, pan Marcin Dziewięcki. Pogratulował najlepszym uczniom i przekazał stypendia ufundowane przez burmistrza, pana Mariana Burasa. Otrzymali je: Aleksandra Bieniek, Marta Domagała, Adam Sander.

Podsumowane zostały również konkursy: ogólnopolski Kangur Matematyczny oraz gminne konkursy plastyczne.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje!!!

Życzymy udanego wypoczynku i ciekawych wakacyjnych przygód!