Pierwszy dzień wiosny

Przypadł w bieżącym roku w czwartek. Pogoda, co prawda zawiodła, za to nastroje w szkole były wyśmienite. Poszczególne klasy prezentowały się w jednokolorowych ubraniach. Było mnóstwo granatu, żółci, czerwieni i zieleni. Marzanny i stosowne hasła, wyganiające zimę, były nie tylko dowcipnie przygotowane, ale bardzo ciekawie. Odbył się konkurs na panią wiosnę. Tu inwencja twórcza i pomysłowość w doborze stroju przeszła najśmielsze oczekiwania. Feeria wiosennych barw i poczucie humoru, jakim wykazali się niektórzy uczestnicy konkursu, były niesamowite. Trudnego wyboru najpiękniejszej Pani Wiosny, dokonały panie: Monika Wiech-Piazdecka oraz Magdalena Kwiatkowska. Tytuł Pani Wiosny przypadł Idze Kaszni z klasy I a, czego jej serdecznie gratulujemy, ale wszyscy uczestnicy konkursu byli bezkonkurencyjni!