Kopciuszek

Dzień Dziecka to okazja, aby uczcić w wyjątkowy sposób święto tych najmłodszych z pośród nas. W związku z tym członkowie szkolnego koła teatralnego, przygotowali inscenizację jednej z najpopularniejszych baśni o Kopciuszku.

W dniu 11 czerwca zebrani w sali teatralnej uczniowie klas najmłodszych z zapartym tchem śledzili losy biednej dziewczyny wychowywanej przez złą macochę. Niezwykła historii ze szczęśliwym zakończeniem wzruszała i bawiła najmłodszych widzów.

Inscenizację baśni pod kierunkiem opiekuna p. M. Kaszni przygotowali uczniowie klas: VIII a, III a, III b i III c.

W przedstawieniu wystąpili:

• Kopciuszek – Maria Kwapisz
  • Macocha – Wiktoria Rogowska
  • Kasieńka – Kinga Grosicka
  • Haneczka – Gabriela Dróżdż
  • Wróżka – Gabriela Kasznia
  • Książe – Gabriel Opatowski
  • Herold – Filip Kwapisz
  • Ochmistrz – Natalia Wawrzeńczyk
  • Mieszczka I – Wiktoria Sobieraj
  • Mieszczka II – Zuzanna Wylazowska
  • Narrator I – Natalia Toś
  • Narrator II – Olimpia Kołomańska

Dekorację przygotowała Martyna Zatorska.